zat 16 nov - zon 17 nov - ma 18 nov - vrij 22 nov - zat 23 nov - zon 24 nov - zat 30 nov - zon 1 dec - ma 10 feb - ma 2 mrt - zat 7 mrt - zon 8 mrt


laat schema zien voor  


Filter mogelijkheden:
thuis / uit / allebei

zaal / veld / allebei

16 november | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Coolkids MIX F2 24364   D.H.C. Hudito CK-MF2  08:00   09:00  DELFT info
 
J8E1 19582   M.H.C. Krimpen J8E1 30   09:00   10:00  uit -   info
 
M3F1 24104   HC De IJssel MF2    08:00   08:30   Veld 3 A info
* AFGELAST *
 
M6E1 22288   HV Victoria M6E4    08:15   08:45   Veld 3 C info
 
M8E1 21334   Goudse MHC M8E3 30   08:00   09:00  uit -   info

16 november | Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes A1 26730   Rijswijksche Hockey Club MA1 30   12:35   14:05  uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes A2 26752   HC De Hoeksche Waard MA3    11:15   11:45   Veld 1  info
Fluiten: Koen Helderop en Fenna Leemans
 
Meisjes B3 28028   Hockeyclub Barendrecht MB5    10:40   11:10   Veld 2  info
Fluiten: Ruben Kuperus en Jeroen Knoester
Meisjes B4 28006   Hockeyclub Barendrecht MB7 30   07:30   08:30  uit -   info
 
Meisjes C1 29293   Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MC2 30   09:35   10:35  uit -   info
Meisjes C3 29309   HC Ypenburg MC4    09:00   09:30   Veld 2  info
Fluiten: Leandro Maas en Jack Trooster
 
Jongens A1 24563   V.M.H.C. CARTOUCHE JA2    14:45   15:15   Veld 1  info
Fluiten: Allard Kuil en Dave van der Stoel
 
Jongens B1 25084   V.M.H.C. CARTOUCHE JB6    13:00   13:30   Veld 1  info
Fluiten: Roeland Wielaard en Lars Nees
 
Jongens C1 25536   V.M.H.C. CARTOUCHE JC4 40   10:20   11:30  uit -   info

16 november | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
M6E2 22274   V.M.H.C. CARTOUCHE M6E4 40   09:30   10:40  uit -   info
 
M8E2 21321   V.M.H.C. CARTOUCHE M8E4    08:55   09:25   Veld 3 AB info
* AFGELAST *

16 november | Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes B2 28112   HC Nieuwkoop MB1    15:20   15:50   Veld 3  info
Fluiten: Marijn van Ouwerkerk en Vincenzo Backer

16 november | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
J3F1 20894   Schoonhovense MHC JF1    08:00   08:30   Veld 3 B info
* AFGELAST *
 
M6E3 22326   MHV Forcial M6E2    08:15   08:45   Veld 3 D info
* AFGELAST *

16 november | Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes C2 29278   Schoonhovense MHC MC1 45   09:40   10:55  uit -   info
Meisjes C4 29270   Mixed Hockeyclub Zoetermeer MC6    13:40   14:10   Veld 3  info
Fluiten: Britt Olsthoorn en Zomer de Jager
 
Meisjes D1 30576   LOHC MD2    09:30   10:00   Veld 1  info
Fluiten: Merin Van Dam en Roos Cats
Meisjes D2 30625   Mixed Hockeyclub Zoetermeer MD5    12:00   12:30   Veld 3  info
Fluiten: Matthijs Gazan en Tim van Ewijk
 
Meisjes B1 10217   HC Etten-Leur MB1 60   11:00   12:30  uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Meisjes D3 30564   Catwijck MD6    10:20   10:50   Veld 3  info
Fluiten: Mila van der Bie en Brechje Hensen