zat 19 jan - zon 20 jan - zat 26 jan - zon 27 jan - zat 2 feb - zon 3 feb - zat 9 feb - zon 10 feb - zat 16 feb - zon 17 feb - ma 18 feb - zat 23 feb


laat schema zien voor  


Filter mogelijkheden:
thuis / uit / allebei

zaal / veld / allebei

19 januari | Zaal

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Heren 1 - zaal 30692   HGC H1  20:20   20:50 uit
ZOETERMEER
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1
Heren 1 - zaal 30703   Rijswijksche Hockey Club H1  18:40   19:10 uit
ZOETERMEER
Let op: Uittenue mee!   
Zoetermeer Hockey Dome
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 1

19 januari | Zaalblock

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK 38514   ZAAL Barendrecht J8E1 - Rapid J8E1  14:05   14:10 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1

19 januari | Zaal

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Jongens 8E1 - zaal 38617   Hockeyclub Barendrecht J8E1  12:55   13:30 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Jongens 8E1 - zaal 38728   G.H.C. RAPID J8E1  14:15   14:50 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1

19 januari | Zaalblock

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK 38868   ZAAL Voorne ME6 - Hoeksche Waard ME5  10:05   10:10 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1

19 januari | Zaal

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes 6E3 - zaal 38973   HC Voorne ME6  10:15   10:50 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Meisjes 6E3 - zaal 39082   HC De Hoeksche Waard ME5  08:55   09:30 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Meisjes 8E1 - zaal 39562   HC Voorne M8E2 25   09:30   10:25 Thuis
 SPIJKENISSE
Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
Meisjes 8E1 - zaal 39670   HV Spijkenisse M8E1 25   08:50   09:45 Thuis
 SPIJKENISSE
Akkers, Sporthal De
Lenteakker 5
3206TB SPIJKENISSE
hal: Veld 1
Meisjes 6E4 - zaal 39867   HV Spijkenisse ME7  10:10   10:40 Thuis
 ZIERIKZEE
Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
Lange Blokweg 27A
4301NW ZIERIKZEE
hal: Veld 1
Meisjes 6E4 - zaal 39978   Hockeyclub Schouwen Duiveland ME1  09:30   10:00 Thuis
 ZIERIKZEE
Laco Schouwen-Duiveland Sportcentrum
Lange Blokweg 27A
4301NW ZIERIKZEE
hal: Veld 1
 
Jongens 6E2 - zaal 40255   hdm JE12  12:15   12:50 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Jongens 6E2 - zaal 40363   HC Schiedam JE4  10:55   11:30 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1

19 januari | Zaalblock

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK 40464   ZAAL Schiedam JE4 - hdm JE12  12:05   12:10 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1

19 januari | Zaal

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Jongens C2-Zaal 43400   HC Delfshaven JC1  10:10   10:40 Thuis
 SOMMELSDIJK
Staver, Sporthal de
Olympiaweg 32
3245DL SOMMELSDIJK
hal: Veld 1
Jongens C2-Zaal 43417   HCGO JC1  09:30   10:00 Thuis
 SOMMELSDIJK
Staver, Sporthal de
Olympiaweg 32
3245DL SOMMELSDIJK
hal: Veld 1

19 januari | Zaalblock

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK 44288   ZAAL Rotterdam MC8 - Ommoord MC4  16:05   16:10 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1

19 januari | Zaal

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes C3 - zaal 44317   OMHC MC4  16:15   16:50 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1
Meisjes C3 - zaal 44360   Hockey Club Rotterdam MC8  14:55   15:30 Thuis
 VLAARDINGEN
Polderpoort, Sporthal de
Watersportweg 11
3138HD VLAARDINGEN
hal: Veld 1

19 januari | Zaalblock

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK 47366   ZAAL Victoria MB4 - Pijnacker MB7 25   11:15   11:40 Thuis
 ROTTERDAM
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH2

19 januari | Zaal

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes B3 - zaal 47408   HV Victoria MB4 25   10:05   11:00 uit
ROTTERDAM
Let op: Uittenue mee!   
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH2
Meisjes B3 - zaal 47428   HC Pijnacker MB7 25   11:25   12:20 Thuis
 ROTTERDAM
Topsportcentrum Rotterdam
Van Zandvlietplein 20
3077AA ROTTERDAM
hal: BSH2
Meisjes B2 - zaal 47914   HC Voorne MB2 35   13:45   14:50 uit
HELLEVOETSLUIS
Morgenstont, Sporthal De
Forel 4
3225PA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
Meisjes B2 - zaal 47939   Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh MB1 35   13:05   14:10 uit
HELLEVOETSLUIS
Let op: Uittenue mee!   
Morgenstont, Sporthal De
Forel 4
3225PA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1

19 januari | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes 3F1 50956   HC Ypenburg MF4  10:30   11:30  'S-GRAVENHAGE info
* AFGELAST *
Meisjes 3F1 50963   HV Westland MF2  11:30   12:30  'S-GRAVENHAGE info
 
Jongens 3 F1 51092   HV Spijkenisse MF2  11:00   11:00   ROTTERDAM info
 
Meisjes 3F2 51093   Goudse MHC MIX F3  10:00   11:00  ROTTERDAM info
* AFGELAST *
Meisjes 3F3 51094   OMHC MF5  10:30   11:00   ROTTERDAM info
* AFGELAST *
 
Jongens 3 F1 51096   VMHC Pollux MF2  11:30   12:00  ROTTERDAM info
 
Meisjes 3F2 51096   VMHC Pollux JF1  11:30   12:00   ROTTERDAM info
Meisjes 3F3 51097   HV Spijkenisse MF2  11:00   12:00  ROTTERDAM info