Trainingsschema

Dit schema loopt van 7-6-2021 t/m 30-6-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:30 MD4 Trainingsgroep Veld 1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B3 Veld 2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C2 Koen Helderop
Leandro Maas
Veld 1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C4 Jet Hoogeveen
Matthijs Gazan
Veld 2 - AB
19:30 - 21:00 MA2 Trainingsgroep Veld 2 - CD
20:00 - 21:30 Trimmers Veld 1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes A1 Job van den Akker
Lars Nees
Veld 1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B1 Jodie Borsboom
Natasja van Straten
Tessa Plantinga
Veld 1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Pepijn Rust Veld 2 - AB
18:00 - 19:30 Jongens C1 Jelle-roel Isendoorn Veld 2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B2 Jeroen van Paassen
Martijn Knoester
Veld 3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes D2 Britt Maas
Iris Kortland
Veld 3 - CD
19:00 - 20:30 D1 Arjan Prillevitz Veld 1
19:00 - 20:30 Dj1 Veld 2 - AB
19:30 - 21:00 D3 Veld 2 - CD
19:30 - 20:30 H1 Nick Belgraver
Sander Floris
Veld 3 - AB
20:30 - 22:00 H1 Nick Belgraver
Sander Floris
Veld 1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongste Jeugd Trainingsgroep Veld 1
16:30 - 17:30 Jongste Jeugd Trainingsgroep Veld 2
16:30 - 17:30 Jongste Jeugd Trainingsgroep Veld 3
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Veld 2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Indy Haverkamp Veld 2 - AB
17:45 - 19:15 Meisjes C1 Daphne Huygens
Marloes Buskens
Veld 1 - CD
19:00 - 20:30 MA2 Trainingsgroep Veld 3 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A1 Evert-Jan Saarloos
Jasper Erftemeijer
Veld 3 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B1 Anton Jacobs
Max ten Broek
Veld 2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C3 Alex Holstein Veld 2 - CD
19:15 - 20:45 D2 Job van den Akker Veld 1
20:30 - 20:45 H2 Veld 2 - AB
20:45 - 22:15 H2 Erik Trooster
Job van den Akker
Veld 1
20:45 - 22:15 H3 Veld 3 - AB
20:45 - 22:15 H4 Veld 3 - CD
20:45 - 22:15 Hj1 Veld 2
20:45 - 22:15 Jongens A2 Veld 2
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens A1 Evert-Jan Saarloos
Jasper Erftemeijer
Veld 1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B2 Astrid van der Staaij Veld 2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Pepijn Rust Veld 1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes D2 Britt Maas
Iris Kortland
Veld 3 - CD
19:00 - 20:30 H1 Veld 1
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Jodie Borsboom
Natasja van Straten
Tessa Plantinga
Veld 2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C4 Jet Hoogeveen
Matthijs Gazan
Veld 2 - CD
20:00 - 21:30 D4 Veld 3 - CD
20:30 - 22:00 D1 Veld 1
20:30 - 22:00 Dj2 Veld 2 - AB
20:30 - 22:00 Dj3 Veld 2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:30 MD4 Trainingsgroep Veld 3 - AB
18:00 - 19:30 Jongens B1 Anton Jacobs
Max ten Broek
Veld 2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes A1 Job van den Akker
Lars Nees
Veld 1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Daphne Huygens
Marloes Buskens
Veld 1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C3 Veld 2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes D3 Indy Haverkamp
Lotte Helderop
Veld 3 - CD
19:30 - 21:00 D2 Job van den Akker
Lars Nees
Veld 1
19:30 - 21:00 Dj1 Veld 2 - AB
19:30 - 21:00 Jongens A2 Siebe van der Ende Veld 2 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B3 Tim van Ewijk Veld 3 - AB
21:00 - 22:30 Hj1 Veld 2 - CD