Spelregels mbt het fluiten van wedstrijden


Publicatiedatum

22-08-2024


Nieuwscategorie

Algemeen

Beste leden. 

 

Reeds vele jaren is het lastig om alle wedstrijden te voorzien van scheidsrechters. Vaak komt men niet eens opdagen. Dat moeten we met zijn allen zien om te buigen. Daarom hierbij de spelregels mbt het fluiten van wedstrijden:

 

1.      Elk lid vanaf 16 jaar is ( vanuit de KNHB ) verplicht een scheidsrechterskaart te hebben en een aantal wedstrijden per jaar te fluiten. 

2.      Komend seizoen zullen er 2 cursussen zijn op Pollux. Examen is eventueel ook online te doen.

3.      Scheidsrechters worden ruim vooraf ingedeeld zodra wedstrijdschema's bekend zijn.

4.      De indeling zal te vinden zijn in de app en iedereen zal een mail ontvangen met de indelingen. We werken nog aan een herinnering per sms. Dus zorg dat het juiste mailadres en telefoonnumer in Lisa staat!!

5.      Indeling gaat individueel of per team. In het geval van indeling per team is de aanvoerder aanspreekpunt en verantwoordelijk voor het maken van een planning met het team.  

6.      Afmelden kan niet. Zelf voor vervanging zorgen!!   

Bij niet op komen dagen volgen er sancties:

- eerste keer boete Euro 30.00 (gangbare tarief voor scheidsrechters die graag

  fluiten en naast de eigen verplichte beurten eventueel beschikbaar zijn)

- tweede keer wederom boete en wedstrijd schorsing

7.      Oefenwedstrijden. Scheidsrechters zelf regelen.

8.      Er wordt gewerkt aan een poule van scheidsrechters die (al dan niet tegen betaling) beschikbaar zijn om te fluiten. (Aanmeldingen zijn welkom)

 

Het bestuur.

Share by: