Hoofdsponsor Volvo Mobility Centre Vlaardingen tekent voor 3 jaar bij!


Publicatiedatum

11-11-2024


Nieuwscategorie

Sponsors

Hoofdsponsor Volvo Mobility Centre Vlaardingen tekent voor 3 jaar bij!

Mobility Centre Vlaardingen is al enkele jaren hoofdsponsor van Dames 1. Deze zeer gewaardeerde hoofdsponsor van Dames 1 heeft het sponsorcontract met 3 jaar verlengd en heeft Patrick Scholten van Mobility Centre Vlaardingen het contract zelfs uitgebreid.

Vanaf dit seizoen is Volvo Mobility Centre Vlaardingen namelijk niet alleen hoofdsponsor van Dames 1 maar ook van ons Heren 1 team. 
Het motto van Volvo Mobility Center is " passie voor veiligheid en perfectie " en met dat motto gaan zij gezamenlijk met onze Heren 1 en Dames 1 teams een mooie sportieve toekomst tegemoet.

Naast deze uitgebreide sponsoring loopt de Volvo clubbonus actie ook nog!
Wij zijn daar erg blij mee want het is naast onze andere inkomsten een belangrijke inkomstenbron. 
De "clubbonus" is een bonus die wij besteden voor de hele club.

Hoe werkt deze clubbonus actie?
Ben jij lid van Pollux of ben je een van de ouders/verzorgers van een Pollux-lid en je koopt bij Mobility Centre Vlaardingen een nieuwe Volvo, dan stort de Volvo importeur € 1.000,- in de clubkas.
Dit geldt ook bij een leaseovereenkomst.

Koop/lease je een Volvo - SELEKT auto (occasion), dan stort de Volvo importeur € 500,- in de clubkas.

Laat bij aankoop/lease bij de dealer weten dat jij lid van Pollux bent of dat je een van de ouders/verzorgers van een Pollux-lid bent, want dit zorgt voor soepele afwikkeling van de clubbonus.

Het is goed om te weten dat deze clubbonus niet door de dealer Mobility Centre Vlaardingen wordt betaald, het heeft zodoende geen enkele invloed op je onderhandelingspositie of inruilwaarde van de auto.

Ben je toe aan een andere auto? Ga dan ook eens kijken bij:

Mobility Centre Vlaardingen
Nettenboetsterstraat 7
3133EP Vlaardingen
Patrick Scholten is de vestigingsmanager
010-850 44 56


Share by: